studuj zdravku

blob

Na základě dodatku opatření obecné povahy vydaného Ministerstvem školství (Č.j.: MSMT-4337/2118-8 Přijímací zkoušky – dodatek) sděluji všem uchazečům o studium na střední zdravotnické škole a jejich zákonným zástupcům následující informace:
A) Možnost konání jednotné přijímací zkoušky v náhradním termínu – uchazeč, který měl konat oba termíny jednotné přijímací zkoušky na jedné škole a jeden z termínů nekonal, může konat tuto zkoušku v náhradním termínu bez ohledu na důvod jejího nekonání v řádném termínu, pokud potvrdí řediteli školy, na které měl konat oba termíny jednotné přijímací zkoušky, do 14. května 2021, že bude konat tuto zkoušku v náhradním termínu. Potvrzení zájmu zašlete na email sekretariáTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně jej oznamte telefonicky na číslo 585 704 114, do pátku 14. května 2021, do 14.00 hod. Náhradní termíny jednotné přijímací zkoušky jsou 2. a 3. června 2021.
Potvrdit konání zkoušky v náhradním termínu nemusí uchazeč, který se řádně omluvil a již mu právo konat zkoušku v náhradním termínu vzniklo nebo vznikne.

B) Zpětvzetí zápisového lístku – uchazeč může ve školním roce 2020/2021 vzít zpět zápisový lístek uplatněný v přijímacím řízení, pokud byl následně v prvním kole přijímacího řízení přijat ke vzdělávání ve střední škole po konání přijímací zkoušky v náhradním termínu.

Dodatek opatření obecné povahy vydaný Ministerstvem školství naleznete zde
Pavel Skula
ředitel školy

Go to top