studuj zdravku

diplom LOv

V pondělí 21. 6. 2021 proběhlo online vyhodnocení celomoravského kola soutěže v německém jazyce „Bücherwurm“ (Knihomol) pod záštitou Goethe Institutu. Do konce května se mohly odesílat tři soutěžní videopříspěvky se správně a výrazně namluveným německým textem či dramatizací. Tentokrát se předčítalo z humorné sbírky básní Ununterbrochen schwimmt im Meer, der Hinundhering hin und her. V kategorii odborných škol se na 3. místě umístila Vanesa Lovašová (2.B), na 4. místě Veronika Šubová (1.C) a na 7. místě Jana Schneiderová (2.C). Za odměnu obdržely žákyně drobné dárky od Goethe Institutu a od Nadačního fondu školy dárkové poukázky.

Všem třem žákyním patří poděkování za výbornou reprezentaci školy a gratulace k pěkným výsledkům.

Mgr. Hessová Polívková